O značce:

Vítejte v e-shopu a webové prezentaci produktů z arganového oleje, který provozuje společnost MyWay group s.r.o., jenž je přímým distributorem arganového oleje a dalších produktů přímo z Maroka.

Společnost MyWay group s.r.o. je společnost působící v různých odvětvích a jako jeden ze základních pilířů si zvolila import arganového oleje do ČR a jeho následný prodej, stejně tak i mnoho dalších produktů z této suroviny. Díky poptávce našich klientů připravujeme postupné rozšiřování sortimentu i o další produkty importované ze severních zemí Afriky.

Pod značkou MW naleznete produkty, které splňují garanci kvality, původu a čerstvosti, všechny produkty jsou vyráběny přímo v Maroku a tím zaručuji její originalitu. U vybraných výrobků je možné zpětně dodat původ a proces výroby.

MW je zkratkou sousloví "MY WAY" a sloganem, který nás bude doprovázet "my way, your life" tedy "má cesta, tvůj život", znamená to tedy naši cestu, kterou jsme se vydali jít v životě a přinášet Vám produkty pro každodenní použití a pro Váš život.

Budeme rádi za Vaše komentáře a názory, můžete se s nimi také veřejně podělit ať už v diskuzi na této webové prezentaci, tak na facebooku.

Naše společnost zaručuje:

  • kvalitu veškerého zboží prokazatelnou mezinárodními certifikáty
  • původ výroby tradičními způsoby zpracování v BIO kvalitě
  • import a dodání arganového oleje pouze ve skle
  • širokou škálu produktů z arganového oleje

                                                         ...vyzkoušejte a poznejte rozdíl...

Jako jedni z mála odhalíme i našeho producenta a dodavatele pro získání ještě větší důvěry,který je jedním z předních výrobců nejen arganového oleje, ale také mnoha dalších skvělých produktů. Jeho závod naleznete v turisticky známém letovisku Agadir. 

Zineglob SARL

MW group s.r.o. Všechna práva vyhrazena 2017
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!